Aktualności

Powrót do listy

„Covid-19: Świat w zagrożeniu” - zapowiedź najnowszego filmu reporterów Superwizjera

„Covid-19: Świat w zagrożeniu” - zapowiedź najnowszego filmu reporterów Superwizjera
covid 
Już 28 czerwca, w wieczór wyborczy, na antenie TVN odbędzie się dwuczęściowa premiera najnowszego filmu reporterów Superwizjera – „Covid-19: Świat w zagrożeniu”. Tym razem dziennikarze programu przyjrzeli się, jak rozprzestrzeniająca się pandemia zmieniła życie ludzi na całym świecie. Wkrótce po emisji w Polsce film trafi do dystrybucji zagranicznej i pokażą go kanały z rodziny Discovery.

Dokument został zrealizowany w wyjątkowej sytuacji – podczas światowej izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa. Dziennikarze „Superwizjera” wykorzystując swoje międzynarodowe kontakty, postanowili pokazać ludzi, których życie w szczególny sposób zostało zmienione przez rozprzestrzeniające się zakażenie. Historie, które widzowie zobaczą w filmie pochodzą z Chin, Włoch, Wielkiej Brytanii, USA, Ekwadoru i Indii. Autorzy dotarli do wielu unikatowych materiałów i zdjęć, często drastycznych. Wiele wątków ukaże nieznany do tej pory wymiar pandemii.

- To wyjątkowa produkcja. Wspólna, niezwykle trudna i wymagająca praca całego zespołu Superwizjera i wielu innych dziennikarzy. Wszystko powstało zdalnie, w sytuacji globalnego lock-downu. Ten film to spacer po świecie, w niezwykle trudnym czasie i ukazujący wyjątkowe zdarzenia. Obejrzałem już wiele filmów o koronawirusie, ale myślę, że ten jest inny niż one wszystkie. – mówi Jarosław Jabrzyk, współautor i producent filmu „Covid-19: Świat w zagrożeniu”.

 

Premiera „Covid-19: Świat w zagrożeniu” odbędzie się już w najbliższą niedzielę 28 czerwca w TVN. Film zostanie podzielony na dwie części. Pierwsza zostanie wyemitowana o godz. 20.00 tuż przed „Czas decyzji – wieczór wyborczy”, druga natomiast tuż po nim około godz. 21.55. W środę 8 lipca o godz. 21.00 TVN przypomni materiał, tym razem bez podziału na części.

Zapraszamy również na nasze media społecznościowe!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Brudna strefa. Koronawirus w Polsce - zapowiedź reportażu
Następny artykuł:

Brudna strefa. Koronawirus w Polsce - zapowiedź reportażu

tvnpix