Aktualności

Spaliła się w geście rozpaczy?
Spaliła się w geście rozpaczy? 
Co kryje się za makabrycznym znaleziskiem w Lesie Kabackim w Warszawie? Czy doprowadzona do ostateczności kobieta popełniła samobójstwo? Czy za jej śmiercią stoi ktoś jeszcze?

Kilkanaście dni temu w warszawskim Lesie Kabackim odnaleziono spalone ciało kobiety. Szybko ustalono, że to zwłoki 64-letniej Jolanty Brzeskiej. Pojawiła się informacja, że kobieta podpaliła się w geście rozpaczy, doprowadzona do ostateczności wizją eksmisji i licytacji majątku.

Rodzina i przyjaciele nie wierzą w samobójstwo pani Jolanty. Policja bada każda wersję tragicznych zdarzeń. Co stało się w jednej z warszawskich kamienic, że zginął człowiek i to w tak tragicznych okolicznościach?

W tej dramatycznej historii jest wiele pytań - nie tylko o okoliczności śmierci pani Jolanty, ale także o to, jak w tej sprawie postępowały sądy i urzędnicy. Dlatego wszystkie wątki tego dramatu skrupulatnie prześledzimy.

autor: Alicja Krystyniak, Magda Zagała, współpraca: Marek Zieliński, zdjęcia: Andrzej Kaczmarek, Dariusz Szymura, montaż: Tadeusz Talar, Grzegorz Jaskierny

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
 Kulisy śmierci polskich turystów w Egipcie
Następny artykuł:

Kulisy śmierci polskich turystów w Egipcie

tvnpix