Aktualności

Powrót do listy

Przypominamy reportaż Superwizjera uhonorowany nagrodą Grand Press 2019

Przypominamy reportaż Superwizjera uhonorowany nagrodą Grand Press 2019
Pancerny Marian i pokoje na godziny - zajawka Grand Press 
W demokratycznym społeczeństwie dziennikarstwo śledcze pełni niezwykle ważną rolę. Dziennikarze patrzą na ręce władzy, wyciągając na światło dzienne to, co politycy chcą ukryć. Bez nas opinia publiczna nie dowiedziałaby się o wielu ważnych i bulwersujących sprawach.

Reportaż, który przypominamy, miał swoją premierę niemal trzy miesiące temu i wywołał prawdziwe trzęsienie ziemi w polskiej polityce. Jego bohaterem jest Marian Banaś. W ostatnich latach pełnił on najważniejsze funkcje w Ministerstwie Finansów, a niedawno objął stanowisko prezesa Najwyższej Izby Kontroli. Od chwili wyemitowania naszego reportażu padło tysiące komentarzy, pojawiły się także nowe wątki sprawy. Afera do dziś nie schodzi z pierwszych stron gazet. Materiał został także nagrodzony prestiżową nagrodą dziennikarską Grand Press w kategorii dziennikarstwa śledczego. Zapraszamy na reportaż Bertolda Kittela pod tytułem: „Pancerny Marian i pokoje na godziny” już w sobotę 14 grudnia o 20:00 na antenie TVN24 oraz we wtorek 17 grudnia o 23:45 w TVN.

Informacje zawarte w niniejszym materiale są kwestionowane przez pana Mariana Banasia oraz stanowią przedmiot postępowania o naruszenie dóbr osobistych.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Nagroda Grand Press dla Bertolda Kittela!
Następny artykuł:

Nagroda Grand Press dla Bertolda Kittela!

tvnpix