Aktualności

Czy budynek masarni kryje straszną tajemnicę?
Czy budynek masarni kryje straszną tajemnicę? 
Od ośmiu lat policja i prokuratura bezskutecznie poszukują zaginionej młodej kobiety. W śledztwie roi się od błędów i zaniechań. Zlekceważono tropy, wskazane przez rodzinę zaginionej, która uważa, że została ona zamordowana. Co najbardziej szokujące, śledczy zignorowali też ślad, mogący wskazywać na makabryczne okoliczności śmierci kobiety. Reporterka Superwizjera poszła tym śladem.

Osiem lat temu 26-letnia wówczas Kasia, mieszkanka Kolna, miasteczka na Podlasiu, młoda żona i matka dwójki małych dzieci, nagle zniknęła z domu. Ostatni raz widziano ją, gdy kładła spać swoją córkę. Z domu nie zginęły jej ubrania ani osobiste rzeczy. Policja i prokuratura zaczęły poszukiwania, ale nie dały one rezultatu, nie trafiono na żaden, najmniejszy nawet ślad.

Rodzina zaginionej Kasi od początku była przekonana, że została ona zamordowana. Sami podjęli poszukiwania szukali ciała w okolicy, zwrócili się nawet o pomoc do jasnowidza. Wszystko bez skutku.

Mąż Kasi w oczach jej rodziny jest głównym podejrzanym. Uważają, że mógł stać nie tylko za zaginięciem kobiety. Że mogło z nią stać się coś gorszego. Mówią, że mąż Kasi, kiedy byli małżeństwem, bił ją, co ona przez długi czas ukrywała. W końcu wniosła sprawę o rozwód i podział majątku zaginęła trzy dni przed wyznaczonym dniem rozprawy.

Przebieg policyjnego i prokuratorskiego śledztwa, które prześledziła reporterka Superwizjera budzi mnóstwo wątpliwości. Organy ścigania podeszły do sprawy rutynowo, nie pobrano śladów z miejsca zaginięcia, nie zbadano tropów wskazanych przez rodzinę Kasi. Podczas dziennikarskiego śledztwa Superwizjera na jaw wyszły jednak jeszcze inne, bardziej szokujące fakty. Śledczy zignorowali trop, prowadzący do zakładu mięsnego, należącego do rodziny męża zaginionej. Jaką straszną tajemnicę może kryć ten budynek?

autor: Magda Zagała, Współpraca : Krzysztof Bursztyn , Mariusz Kowalewski (Rzeczpospolita), Zdjęcia : Krzysztof Łuczak , Piotr Wacowski, Montaż : Tadeusz Talar , Grzegorz Jaskierny

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Czy krakowska sędzia zataiła informacje o korzystnej dla Sobczuka opinii biegłego?
Następny artykuł:

Czy krakowska sędzia zataiła informacje o korzystnej dla Sobczuka opinii biegłego?

tvnpix