Aktualności

Tajemnicza śmierć i majętny biznesmen
Tajemnicza śmierć i majętny biznesmen 
45-letni mężczyzna umiera w tajemniczych okolicznościach. Po jego śmierci rodzina odnajduje niepokojące umowy, w których mężczyzna praktycznie zrzeka się swojej ziemi. Trop prowadzi prosto do majętnego biznesmena, który niedługo później zostaje aresztowany w jednej z najgłośniejszych afer gospodarczych ostatnich lat.

Doktor Romuald Ś. to bohater jednej z najgłośniejszych afer gospodarczych ostatnich lat. Z listy 100 najbogatszych Polaków, trafił prosto do aresztu. Jest oskarżony między innymi o wyłudzenie mienia, pranie brudnych pieniędzy i oszukanie prawie 600 osób. Medyczny gigant, który miał obsługiwać milion pacjentów, upadł a sprawa nadal czeka na swój finał w sądzie. Ale w cieniu tej afery rozegrała się inna, bulwersująca, tragedia. Niespełna 45-letni mężczyzna, właściciel cennych działek we Wrocławiu, umarł w tajemniczych okolicznościach. Zostawił po sobie notatki, w których nawiązuje do oszustw Romualda Ś.

Czy działalność biznesmena może mieć związek ze śmiercią mężczyzny? Reportaż Michała Fuji w sobotę o 20:00 w TVN24 i we wtorek o 00:20 w TVN.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Co działo się na festiwalu „Orle Gniazdo”?
Następny artykuł:

Co działo się na festiwalu „Orle Gniazdo”?

tvnpix